Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
İçerik Menü

Genel Bilgi

Evcilpark Group Şirket Tarihçesi
1996 yılında, Gaziantep’in en köklü tüccarlarından olan Sayın Hasan Kömürcü tarafından kurulan Evcilpark Limited Şirketi, sektöre giriş yaptığı günden bu güne kadar adından sıklıkla bahsettirecek başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Sektöre 2005 yılında iddialı bir giriş yapan ve şirketimizin yönetim kurulu başkanlığını yürüten ve aynı zamanda şirketin
ikinci kuşak yöneticiliğini üstlenen isim ise Sayın Hakan Kömürcü’dür.  Ticari yeteneği ve aldığı ulusal ve uluslararası eğitimlerin doğrultusunda aile şirketine kısa bir süre içerisinde katma değer katarak, global markalar inşa edip sektörün en güçlü şirketler gruplarından birine dönüşmüştür.

Kurulduğu yıllarda kuş yemi ticareti yapan işletmemiz, daha sonra tüm evcil hayvanların ihtiyaçlarının teminini yapan bölgesinin en büyük tedarik ağına sahip; rekabetçi yapısı ve hizmet kalitesi ile fark yaratarak ön plana çıkmıştır.

Evcilpark Limited Şirketi, bugün 2000 m2’yi aşkın depolama alanı ile Anadolu’nun en büyük evcil hayvan ürünleri tedarikçilerinden biri konumundadır. Gaziantep merkezli olan şirketimiz, Ağrı’dan Kayseri’ye, Hatay’dan Erzincan’a, Mersin’den Şırnak’a kadar uzanarak tüm Türkiye de ürünlerini tanıtıp, raflarda yerini almıştır. Bölgedeki hitap ettiği tüm kesimlere ( Veteriner Klinikleri, Pet Shop’lar, Akvaryumcular, Hayvanat Bahçeleri, Barınaklar, Üretim ve Eğitim Çiftlikleri, Kuluçkahaneler, Kuşhaneler ) aralıksız şekilde hizmet sunan şirketimiz 1500’ü aşkın çeşidi ile şimdi bu bölgesel başarısını B2B hizmetlerinde de sürdürmeye başlamıştır.

B2B olarak adlandırılan online toptan tedarik sistemi ile Türkiye içinde sınırlar olmadan tüm sektör profesyonelleri hedef alınacak, Gaziantep’ten Türkiye’ye hizmet verilmesi hedeflenmiştir.


Evcilpark Limited Şirketi
, Türkiye’nin en hızlı satış gören, bölge müşterisinin en fazla talep gösterdiği ürünleri en doğru şekilde temin edip hitap ettiği kesime sunmanın yanı sıra grup şirketlerinden biri olan Karnaval Limited şirketinin ürettiği ürün ve katma değerli markalarında bölge distribütörlüğünü üstlenmektedir.

Bir grup firması olan ve %100 Öz sermayesi ile hizmet veren bir diğer şirketimiz ise; Karnaval Ambalaj ve Gıda Yem

Limited Şirketidir.
Karnaval Limited Şirketi’nin kuruluş amacı pet endüstrisine güçlü, karakterli, inovatif üretim ve düşünce sistemine sahip markalar oluşturmak ve bunu önce ulusal pazaea sonra da bu başarıyı global pazara yaymak şeklindedir. Petline®, Carnaval, Herbamax, NutriVita, Aves, Nutripet, Pet360 olmak üzeri 7 çeşit markaya sahip olup her birinden ayrı ayrı başarı elde etmeyi hedeflemektedir .
 
Bir gıda yem katkı, premiks üreticisi olan bu grup Sıvı-toz dolum tesisine sahip olan group şirketimiz 500 m2’lik bir alan üzerine kurulu olup sektöre en kaliteli üretim sunmayı planlamaktadır.

Petline markası
ile Türkiye’nin ilk natural Super Premium kedi ve köpek mamasını oluşturmanın gururunu yaşamaktayız. Dünyanın en büyük maya ve biyoteknoloji üreticisi olan Alltech® ile yapmış olduğumuz stratejik işbirliği neticesinde çok özel mama diyetlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. 3. Nesil ürünlerimizin lansmanının yapıldığı Pet İzmir 2020 ve 2021 fuarından sonra hem Türkiye’de hem de Dünya’da yoğun bir ilgi ile karşısında stratejik planlamalarımızı yapıp, Türkiye ve ihracat altyapısını tamamlamış bulunmaktayız. 2021 sonu itibari ile 9 bölge Distrübitörlüğü ile markalarımızın ulusal penetrasyonunda büyük yol kat etmiş, ayrıca 15 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarla global bir grup olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.  www.petlinepetfood.com

Carnaval
marka ürün grubu ise yine çok geniş bir ürün yelpazesi ile sektör profesyonellerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Herbamax,
kedi ve köpek mamalarında kalite ve uygun fiyatın birleşimiyle eşşiz bir lezzet sunmanın yanı sıra içerisinde yine onlarca fırsat sunan, farklı bir bakış açısı ile yurt içinde ve yurt dışında kendine pazar bulmayı hedefleyen bir segmentte ilerlemektedir.

Aves markamız
ise kafes kuşları (muhabbet kuşu, kanarya, papağan grupları, finch ve hint bülbülü) ve kemirgenler için yem üretimi ve paketlemesi yapmakta ve bu sorumluluğumuzu tüm bayilerimiz ile paylaşmaktayız.
En son projemiz olan Nutrivita® ise bir yem premiks markamızdır. Geliştirdiğimiz sistemimiz, kuru, sıvı ve toz dolum hatlarımız ve aldığımız ruhsatlarımız ile sektörde bölgenin en iyi tesislerinden birine sahip olmuş ve Nutrivita markası ile de bunu tescillemiş durumdayız. 30’u aşkın sıvı ve toz premiksin üretim ve satışını yapmakla beraber Türkiye’deki tedarikçilere de private label adı verilen kendi markaları ile üretimler yapıp, volümümüzü arttırarak hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Pet360 markası
ise de evcil hayvanın yaşam evrelerini ve konforunu iyileştirmeye yönelik yapılacak olan aksesuar ve hijyen serimiz olarak piyasada yerini alan markamızdır.

3.firmamız olan Evcilpark Limited Şirketi ise evcil hayvan sektörüne yönelik ithalatlarıyla sektöre yön veren bir şirket olmayı hedeflemektedir. Ticari felsefesini uluslar arası bir ticaret olarak belirlemiştir.
Toplam da 30’u aşkın çalışanıyla üç ayrı grup şirketinin yönetim kururulu başkanı olan Hakan Kömürcü, ileriye dair emin adımlarla ilerleyip sektöre ilk başladığı hırs ve azmi ile ilerlemeye devam edecektir


Birlikte hep daha iyiye gitmek ümidi ile nice başarılı işlere...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.